Články

Tarot – mýtus nebo cesta k sobě samému?

Věštění z karet je v dnešní době stále populárnější a populárnější. Ať už si zajdete ke skutečné odbornici, věští Vám kamarádka nebo dáte svůj osud do rukou mobilní aplikace, tak Vás nad tím něco nepřestane zarážet.

Mnoho lidí si myslí, že dokážou karty do detailů předpovídat budoucnost. Ti nejobeznámenější ovšem ví, že karty ve skutečností nepředpovídají, ale interpretují. Díky kartám můžeme lépe poznat sebe samotné, osoby kolem sebe a význam událostí v našich životech. Výklad je zkrátka spíš konzultace než-li pohádka budoucnosti.

Na karetní symboly je nutné pohlížet v celkovém kontextu. Propojit si je. Dvě karty vedle sebe za sebou ukrývají mnohem hlubší význam. Čtení z karet vyžaduje určitou dávku inteligence. Zamíchat a vykládat na stůl zvládne kdokoliv, ale na skutečné porozumění je vyžadován opravdový dar. Dar a vysoce vyvinutá intuice. Každá karta nemá pokaždé stejný význam.

Symboly z karet se objevují napříč všemi světovými náboženstvími, mýty a literaturou. Císař, poustevník, ďábel. Všechno je vzájemně propojené. Všechny dobré příběhy obsahují tyto archetypy. Stejně jako naše životy.

Proč v dnešní době tolik inteligentních lidí věří v hodnotu karet? Odpověď je jednoduchá. Inteligentní lidé totiž nesoudí na základě prvních slov a touží po vlastním prozkoumání hodnot. Ignoranti soudí věci dopředu a hledají cesty k tomu, aby si mohli potvrdit svá předpojatá přesvědčení. Mnoho lidí, kteří věří, že jsou inteligentní spadají do této kategorie. Nejen v návaznosti na tarot.

Otevřená mysl je tajemství ke správnému chápání karet. A nejen těch. Vědy, náboženství, sexuality, politiky a každého dalšího složitého tématu, které Vás napadne.

Tarot je správná cesta ke zkoumání důležitých témat. Může Vám pomoct otevřít Vaši mysl k novým možnostem a pohledům na věc. K takovým pohledům, které by Vás vlastně ani nenapadly. V tomto smyslu se jedná o skvělý nástroj k poznání a pochopení sebe samotného.

Pokud byste i vy chtěli pomoct lépe pochopit Váš život a nalézt radu, pak se můžete nezávazně ozvat vědmě Graciele. Graciela působí již několik let ve svém oboru a prošlo jí rukou mnoho spokojených zákaznic a zákazníků, kteří přišli s různými prosbami a potížemi. Dokáže poradit, která rozhodnutí jsou správná. Rozumí silám, které znají Váš osud a dopad jednotlivých rozhodnutí na Vaše štěstí, přátelství a spokojenost. Dar jí předala už její maminka. Spojit se s ní můžete přes telefonní číslo +420 601 572 222 nebo na následujícím odkazu (https://www.vedma-graciela.cz/kontakt) skrze formulář.

 

Tarot – mýtus nebo cesta k sobě samému?

Máte potíže ve vztahu, v rodině nebo v práci?

Odstranit kletbu