O mně

Vědma Graciela

Vítám Vás na mé prezentaci, jmenuji se Vědma Graciela a ráda Vám poradím v cestě Vaším životem, ať Vás trápí jakékoliv problémy. Již dlouhá léta působím ve svém oboru jako velmi žádaná vědma a kartářka. O kvalitě mých služeb svědčí mnoho spokojených zákaznic a zákazníků, kteří za mnou přišli s různými prosbami a potížemi. Vždy jsme se snažili najít vhodné řešení k jejich spokojenosti.

Mnohdy si osud vyšlapává vlastní cestičku, kterou lze velmi často ovlivnit svým osobním jednáním a rozhodnutími. Jsem tady pro Vás, abych Vám poradila, která rozhodnutí jsou ta správná. Rozumím silám, které znají vás osud a dopad jednotlivých rozhodnutí na Vaše štěstí, přátelství a spokojenost. Vše co umím, jsem se naučila díky daru, který mi předala má maminka, velká šamanka.


Rituál na přivolání lásky

Tento rituál je určen k přivolání lásky pomocí schopností, které jsou spojeny s věštěním z karet. Věštění z karet je stará praxe, která umožňuje nahlédnout do budoucnosti nebo pochopit současné situace pomocí symbolů a energie obsažených v kartách.

Důležité je vykonávat tento rituál s úctou a upřímnými záměry. Nejde o manipulaci s osudem či nátlak na jiného člověka, ale o otevření se lásky a porozumění vlastním emocím a touhám. Rituál by měl být doprovázen meditativním stavem mysli a důvěrou v moudrost karet a sílu vlastního vědomí.

Rituál na přivolání lásky

Výklad cikánských karet

Výkladem cikánských karet se podívám na Vaši minulost a pomůžu Vám vyložit Vaši budoucnost. Máte potíže s láskou? Penězi? Kariérou? Nebo Vás trápí něco jiného? Ať je to cokoliv, co tíží Vaši duši, poradím Vám cestu, po které znovu naleznete své štěstí.

Věštění z cikánských karet přináší do života harmonii a klid. Jako zkušená věštkyně vím, jak velmi je důležitá důvěra a empatie mezi věštkyní a jejím klientem. Proto se s Vámi ráda potkám i osobně. Diskrétnost je pro mne nanejvýš důležitá.

Výklad cikánských karet

Bílá magie ve vztazích a lásce

Trápí Vás vaše situace ve vztahu s člověkem, kterého milujete nade vše na světě, ale Vaše láska není opětována? Je Vám partner nevěrný, víte o tom, ale nevíte si už s nevěrníkem rady? Nebojte se začít řešit Vaše trápení, jinak Vás ovládne a bude pozdě cokoliv řešit. Přijďte za mnou, pomůžu Vám a poradím. Využiji své znalosti a kouzla bílé magie, abych navrátila Vašemu vztahu zase čerstvou dávku lásky, porozumění a něhy. Bílá magie je pro takové rituály jako stvořená. Chcete-li totiž čistou lásku, musíte ji vyvolat pouze čistou bílou magií.


Odstraním kletbu a černou magii

Málokdy si sami řeknete, že za nezdarem může být i malá kletba nebo předmět ve Vaší blízkosti, pohlcený černou magií. Společně takový předmět najdeme a pomůžu Vám z něj kletbu sejmout a vyhnat stopy černé magie. Umím poznat kletbu z výkladu karet, z Vašich očí, ale také z kávové sedliny.


Nechcete se trápit?

Je na čase, aby Vaše láska rozkvetla. Růže voní, tak si dejte záležet, aby i Vaše láska voněla. Stojí mezi Vámi a Vaší láskou jiná žena? Nechcete se trápit? Mé karty Vám ukážou cestu, kterou máte vidět. Je to jen na Vás, jak se rozhodnete. Utečete z problému, budete se nadále trápit, nebo ne?

Nechcete se trápit?

Zasáhla vás kletba?

Chcete získat lásku, štěstí, bohatství a nevíte kudy kam a jak na to? Chcete získat zpět vašeho životního partnera? Cítíte se osamělí? Dlouhodobě se necítíte dobře a tušíte, že by to mohla být rodinná kletba? Pomohu Vám najít řešení Vašich problémů, stačí k tomu vytočit mé osobní číslo 601 572 222.

Zasáhla vás kletba?


Máte potíže ve vztahu, v rodině nebo v práci?

Odstranit kletbu